wtorek, 29 czerwca 2021

Serwis dezinformacyjny

Ponieważ mła Wam wczoraj dowaliła za mocno jak na ten upał co teraz u nas się upala, to w  ramach rekompensaty mła zrobiła dla Was skrót wiadomości z kraju i ze świata, cobyście się nie trudzili śledzeniem. Znaczy mła Wam teraz zapoda serwis info, taki do kawy. Z obrazkami owocowymi i muzycznikiem.

No jest ciekawie, koń na białym Tusku i coraz bardziej interesująco w związku z zejściem  niejakiego Johna McAfee któren we  więźniu  w Barcelonie oczekiwał był na ekstradycję do Stanów bo  podatkowego zeznania nie złożył. A potem dalej w tym guście  aż do komunikacików  pandemicznych. Najsampierw krajowa nowinka bo bliższa koszula ciału niż covid w Portugalii,  ponoć zbawiciel platformiany przyjedzie i wszystko wskazuje na to  że będzie nas  usiłował przekonać  że to nie wina Tuska tylko wina Kaczyńskiego, a później to pewnie  że Szymon H. to fajny chłopak jest.  Ktoś tu się szykuje do startu  po prezydenturę, tak niebiewska  kula pokazała Wróżce Ednie.  Na świecie kolejny ciężki wypadek samobójczy, równie wiarygodny jak ten który spotkał tę wtykę Mosadu, Jeffreya  Epsteina.  Tym razem samobójca namiętnie a złośliwie zapewniał że nie zamierza się zabić po czym wykonał samoubijstwo w ulubiony przez więźniów sposób, znaczy powiesił się w monitorowanym  pomieszczeniu. Wielu  miłośników teorii spiskowych kwestionuje wyniki sekcji, jest dla nich jasne że McAfee zmarł na covid. Ponoć przed oficjalnym samobójstwem odgrażał się że zostawił parę niespodzianek dla świata,  a jako że był dobrym programistą i osobą w niektórych kwestiach nadmiernie dobrze poinformowaną może  być jeszcze ciekawiej  niż przy okazji Wikileaks.  Być  może  czekają nas  szokujące dla wszystkich info o synu  biednego Jo Bidena, któren to synalek zamiast uczciwie się naćpać, przelecieć  pół obsady Pentagonu nie zważając na wiek i płeć przelecianych oraz robić mocno  podejrzane interesy z różnymi dziwnymi rządami jak to ma w zwyczaju, to bezczelnie skupiał się na modlitwie w jednym z waszyngtońskich  kościołów a później tarzał się w wolontariacie  hospicyjnym. Zgroza ! Kolejny Kim koreański  schudł parę kilo, głodujący naród ponoć rozpacza z tego powodu, w przeciwieństwie do Kolejnego Kima któren nie rozpacza z powodu głodującego narodu.

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zaszczep swoje ślimaki, Twoje funkie są tego warte!

Nowa wspaniała szczepionka z nowymi, funkcjonalnymi kolcami białka ! Kolce w trzech rozmiarach na wszystkie trzy kolejne nowe fale. Dla seniorów w bonusie Złoty Strzał. Koniecznie zapisz się już dzisiaj. Nie zwlekaj bo covid tak  cię pokręci że się nie zwleczesz.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki niedołączonej lub skontaktuj się z e - lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy produkt.... eeee... to się  wytnie.

PO PRZERWIE NA REKLAMĘ

Kolejna ofiara  covidu - Oleg Burłakow, jeden z najbogatszych Rosjan specjalnie przyleciał z Monaco  do Moskwy  by zaszczepić  się Sputnikiem.  Są tacy którzy w to wierzą, nazywają się Pawko M. ,  chleją non stop i mają zanik mózgu.  Jak się okazało nie było już potrzeby szczepić,  Burłakow zszedł na covid w nieznanym miejscu i czasie. Skłócona rodzina  bezpodstawnie jęczy o sekcję zwłok ale jest drobny problem bowiem  zwłoki ktoś rąbnął i nie ma co sekcjonować. Premier naszego kraju, zwany przez lud Pinokiem, zapodał  że nie grożą nam żadne kary z powodu dziurwy w Turowie. To prawdopodobne bo nos premiera urósł tylko o 10 cm. Bałtycka Pipa jednak popłynie. Kiedyś tam, jak Nordstream się znudzi. Angela Merkel ma zły humor, najsampierw olała nasz kraik z okazji 30 rocznicy Traktatu Dobrosąsiedzkiego, a teraz obraziła się na  Brytoli, którzy twierdzą że są zaszczepieni i chcą  sprawdzić jakość zaszczepienia w EU.  Nie wjadą gady, bo czepionka ichnia miała być nasza zanim wszyscy się dowiedzą że  ona ani ichnia ani nasza tylko do dupy. Są tacy którzy rozumieją te fochy Angeli, ciężko się rozstać z władzą. Podobno najbardziej Angela obraziła się na  Niemiaszków, już ona  da im wakacje! Prawo Klimatyczne zwane  Zbiorem Pobożnych Życzeń zostało zaakceptowane przez Radę Europy. Tak, tak, to ta sama kontrowersyjna Rada która uznała prawo człowieka do pozbywania się własnego płodu i zakaz obowiązku szczepień. Politycy wszystkich opcji majo teraz niezły zgryz bo nie mogą ustalić opcji Rady! W Kanadzie, a konkretnie  w Kolumbii Brytyjskiej temperatura powietrza osiągnęła 47 stopni Celsjusza na plusie. Tak, to w tym kraju w latach 30 XX wieku Arkady Fiedler jedyny raz w swym długim życiu doznał udaru słonecznego.

PRZERWA NA REKLAMĘ

Do rozlosowania w Narodowej Loterii Szczepionkowej są następujące nagrody: 1 000 000 złotych polskich, samochody, hulajnogi, vouchery na paliwo, trzytygodniowy pobyt w atrakcyjnym oddziale hematologicznym, respirator na wyłączność, całkiem nowe  serce i absolutny brak rekompensaty za NOP. Pamiętaj - to wszystko, a nawet wiele więcej może być  Twoje !!! Zagraj.

Dbaj o środowisko, maseczka jednorazowa jest be. Stosuj maseczkę Cacy, szczelną i z takim fajnym  korkiem. Wszystkie zalety takich maseczek i   ich wpływ na zdrowie opisał  kochany i zasłużony doktor Fauci w roku 2008 w pracy na temat szkodliwego wpływu maseczek na zdrowie pacjentów i ich roli w rozwoju  chorób układu oddechowego.

 Przed użyciemmmmmm...bzzzz... wykasować.

PO PRZERWIE NA REKLAMĘ

Czasy Ostateczne są bliskie.  Ojciec Dyrektor Rydzyk   dostał od przełożonych propozycję nie do odrzucenia, ma się stać  emerytem zanim finanse zakonu redemptorystów zacznie sprawdzać jaka  nowa prokuratora, nie daj boszsz...niezależna. Ojciec Dyrektor uspokaja, do Apokalipsy daleko i on zamierza trwać  razem z jedną telewizją. Politycy odetchnęli z ulgą. W Kanadzie czerwonoskórzy zaatakowali Kościół, kawalerii nie widać, być może konie potknęły się o dziecięce groby rdzennej  ludności. Premier Izraela zaproponował żeby w zapisach Ksiąg  Wieczystych w Polsce znalazła się rubryczka wyznanie, ponieważ nieruchomości takowe posiadają. Z czym zgodził się poseł Winnicki. Rząd polski postanowił w związku z tym odbić mienie katolickie znajdujące  się  niesłusznie w rękach amerykańskich protestantów.  Cerkiew Rosyjska zgłosiła pretensje do całunu turyńskiego i zażądała wydania go przez Włochy i Watykan  do  spółki.  Jednocześnie poinformowano że w planach jest dochodzenie odszkodowania od  Turcji bo to wszystko przez nich. Z inicjatywy  oddolnej zaproponowano dorzucenie do zrabowanego w XVII wieku przez Szwedów mienia,   jednej  sędzi z polskiego TK.  Nikt ze strony polskiej nie  żąda w zamian piniędzy, pojawiły się z jednak dodatkowe  roszczenia ze strony szwedzkiej. Olbrzymie! Szef jedynej polskiej telewizji z kapitałem amerykańskim stwierdził  że owa telewizja  jest niezależna.  Nikt nie podjął tematu. Szef jednej bardzo znanej prywatnej  polskiej telewizji na wszelki wypadek udał  że nie dosłyszał.  Szef telewizji państwowej zajęty jest przewalaniem piniędzy z naszych podatków i nie ma czasu  na opowiadanie bajek. Optymistyczne wieści z rynku, mamy  najtańszy nabiał i  najtańsze samochody w Europie.  Niestety malkontenci twierdzą że mamy też jedną z niższych realną siłę nabycia piniądza, znaczy najmodniejszym w tm sezonie imieniem dla  dziewczynki jest Inflacja.

PRZERWA NA REKLAMĘ

Tadam, tadam !  Tadam, Tadam! Nadchodzi, już niedługo.  Przyjdzie i zmieni wszystko. Wrony będą krążyć nad miastami a respiratory oszaleją ze strachu ! Nadciąga kolejna fala, która zmiecie niezmiecionych! Lockdown, emocje, walki zaszczepionych  z niezaszczepionymi.  Już pod koniec  lipca, nie na ekranach kin, nie na monitorach. Realnie, jedyna w swoim rodzaju - Kolejna Fala Pandemii!!! Poczuj grozę sytuacji.

"Rapsodia w domu zarazy" - jedyna w swoim rodzaju powieść ukazująca dzieje zainfekowanej rodziny. Saga  w której pięć kolejnych pokoleń walczy z mutacjami niszczącymi więzy łączące ich rodzinę. Dla zaszczepionych rabat przy zakupie dziesięciu sztuk powieści.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki niedołączonej lub skontaktuj się z e - lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy produkt niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu  lub zdrowiu.

PO PRZERWIE NA REKLAMĘ

36 komentarzy:

 1. Czy to jest piosenka o naszych rządzących?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest piosenka nie tylko o naszych rzundzących. Opowiastka bez morału podsumowuje cały nasz mało realny światek. Mła po dzisiejszym przeglądzie porannym ( mła ma nieplanowane wolne, dziś rano zadzwoniła gdzie trza i odwołała co trza bo się źle czuje i jedyne na co ją stać to na snucie się z kotami, łeb mła nie odpada ale dokuczliwie cóś w nim ćmi ) może powiedzieć to co Pan Piotruś - "Paranoja!"

   Usuń
  2. No cóż. My pielili grządki, przesadzali rośliny co nie lubią przesadzania, obkładali owczym runem kolejne dyniowe rośliny i zastanawiali się, dlaczego niektórym to runo śmierdzi. Mnie ono pachnie.
   A teraz w samochodzie z klimą jedziemy do miasta powiatowego. Jak my kiedyś bez klimy żyli, nie pamiętam.

   Usuń
  3. Mła tyż z doskoku przesadziła to czego nie powinna ale przeasadziła. Doniczki pod chałupo rosną bo mła co i raz cóś dokopuje i dorzuca a potem podlewa. Co do smrodu runa, dla mła jest tak że jej czasem oczyszczona i zmoczona wełenka śmierdzi ale jakoś owieczka w stanie naturalnym nie. Zdziwne. Bez klimy my żyli normalnie otwierając okna w samochodzie i cierpiąc później z powodu zawiania. Teraz cierpimy z inszych powodów.

   Usuń
  4. Dziewczęta kochane, chciałam napisać, że nie chcę pamiętać. Bo pamiętam. Małego fiata, syrenkę, poloneza, a potem to już renówka była, bo nastał kapitalizm. One wszystkie nie miały klimy.

   Usuń
 2. Agniecho z wiatrem we włosach ,zamiast zimnej klimy na karku.
  Taba,prasowka i reklamy , szacun😄
  Zadbaj, żeby nie ćmiło, poleguj i moze lyknij coś fajnego na bolacą glowę. Cisnienie przedburzowe miesza.
  Ja ugotowalam pomidorowkę, duchota w chalupce, to zaraz ide popielic w naszym malym ogrodeczku, po 15 tej ma padać.
  Delta srelta,fsla za falą, i dzwonienie do niezaczepionkowanych, niech spadają, ocipieli do imentu.


  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżu, terazwisiwnki czy to czersienki, ach,ach, by ja chciałam takie rysuneczki, zarysuneczkowalabym chalupe jak nic.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Yeyku, u mła padało i dobrze bo mła dopiero po padaniu odżyła. Wczoraj starej mła pogoda dało popalić że ho! Ćmienie przeszło w nawalanie i mła odpadła z zawodów, znaczy naćpała się i poszła spać. Dziś mła żywie wreszcie. Tylko koty pretensje mieli bo kolacja wczoraj ominęła, za to dziś było śniadanko rekompensacyjne. Tak nawiasem pisząc to Szpagetka utyła, dziś ją podniosłam to poczułam. No i dobrze. Co do tzw. tablic botanicznych, mła bardzo lubi rycinki z roślinami. Powstawia z czasem.

   Usuń
 5. Nic z tego do mnie nie dociera, bilanse i e-sprawozdania zszargały resztki mojej mgławicy mózgowej. No, może tylko ten biały Tusek na koniu pomykający w tle jakoś się przebija :) A w mieście lipy pachną tak, że nawet ja je poczułam, cudo !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy mła wchodzi na port al info coby się dowiedzieć w jakim świecie żyje ma uczucie że nie ogarnia. Zalew info jest potworny i one są tylko pozornie posegregowane na polityczne i resztę. Zaczynasz czytać i podział się rozmywa, donosy celebryckie zajmujo miejsce polityki i na odwrót. Zaczynam odnosić niepokojące wrażenie że jest to działalność celowa. Quźwa, jeszcze trochę a zostanę wybitnym płaskoziemcą! Wszędzie będę węszyć bandytów. Kochana jaki Tusek na koniu, to koń na białym Tusku, koń tu za zbawcę robi. ;-D U mła lipy w blokach startowych ale jeszcze zapaszku nie ma. W nocy była straszna burza i teraz pachnie parującą ziemią, tyż piękna woń.

   Usuń
  2. Mówio,że koń i owszem biały, ale na biegunach 😉

   Usuń
  3. Moim zdaniem to koń z karuzeli, znaczy kręcimy się w kółko. Z drugiej strony jak sobie pomyślę o inszych realnych prezydenckich kandydaturach. Nie wiem czy bym zniosła jękliwy głos naszej byłej pani premier przez lat pięć.

   Usuń
  4. Eee tam. Koń na białym rycerzu to u mnie będzie straszyć za chwilunię. Rycerz może być Tusek. Wpis ekspresowy z muzyczką ciężką.

   Usuń
  5. Rycerz z zepsuto przyłbico, i z koniem z Monty Pytona😄 patataj, patataj

   Usuń
  6. Dzie jest wpis espresso ciężko zamuzyczkowany, mła szukała? Gugiel mąci? Patetaj, patetaj, jedno co dobre że Mały Rycerz się zapluje bo ma uczulenie na końską sierść białego Tuska. Ale może oni się powinni w jakiej piaskownicy spotkać, albo jeszcze lepiej na jakim ringu z kisielem? Właściwe miejsce na takie zabawy. Mła sobie robi przerwę w czytaniu newsów przynajmniej do przyszłego tyźnia, bo jej się od nich mózg mąci gorzej niż od upałów.

   Usuń
  7. Od pół godziny najmarniej jest. Pisany na ciężkim pracowym dole.

   Usuń
  8. Hym... gdyby mła płaskoziemie dostatecznie dowaliło to by napisała że blogger czyta bardzo dokładnie co napisałaś, znaczy algorytmy pracujo nad tekstem.;-D Ale my so małe rybki, kudy nam do zasięgów typu blogerki modowe więc mła przyjmuje bardziej optymistyczną wersję - dziadostwo po raz enty się zapchało. Pracowy dół jest do dupy, mła jutro czeka urzędniczenie , już teraz na samą myśl włos jej się od tego na grzbiecie jeży.

   Usuń
 6. PaniT słuchałaś może programu Romanowskiego o szczepiąkach?Polecam.
  https://www.polsatnews.pl/wideo/prof-andrzej-fal-i-dr-katarzyna-ratkowska-w-programie-gosc-wydarzen_6791920/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mła wczoraj odpadła od realu ale dziś jest znów na świecie. Wywiadu nie słuchała ale przeczytała o nim w porannej prasówce. Podobno pan ekspert usiłował wmówić wszystkim którzy słuchali że amantadyna jest lekiem niesprawdzonym? Nie wiem czy prawda że usiłował wmówić ale jeżeli to pieprzył jak niezdrowy bo to jest od dawien dawna lek w obrocie, stosowany zresztą na różne schorzenia. Pierwotnie ponoć wymyślony jako lek na grypę. Nie wiem czy prawda to bo nie śledziłam. Natomiast wiem że u nas zakazano go używać w leczeniu covidu do czasu przebadania czy aby on na covid działa, bo jak uzasadniano "to jest poza protokołem". W przypadku inszych chorób stosuje się go nadal i pacjenci jakoś muszą z tymi skutkami ubocznymi żyć. Na świecie masowo już stosują iwermektynę, u nas badajo i badajo i wybadać nie mogo. Co do czepionków - zaczyna się masowe zwracanie. Izrael szuka kupca, Rumunia szybciutko wcisnęła Danii, Singapur powiedział basta a w Brazylii szukają pretekstu. W USA kolejek nie ma za to kraj wyraźnie się dzieli wg klucza politycznego na stany propagujące czepienia i te które olewajo temat. Mła tak sobie myśli że sprawa się rypnie kiedy ten podział stanowy przekroczy ramy polityki. W Europie Angela rzutem na taśmę rozwaliła narrację czepionkowo - paszportową, po to by swobodnie podróżować to już jakieś promile w Niemczech będą chciały się szczepić. Tym którzy sądzili że szczepią się po to żeby wrócić do normalnego życia lampka ostrzegawcza się zapaliła. Jest dokładnie tak jak wywróżyła W różka Edna - paszport sobie można wsadzić, za jakiś czas będzie można sobie wsadzić testy a sanitaryzm w sklepach i restauracjach będzie obowiązywał w weekend, bo kontrole będą latali. Oczywiście do czasu kiedy to wszystko nie pieprznie z hukiem. Na razie zarzund z utęsknieniem wyczekuje na jesienną falę zachorowań, co i raz z nadzieją patrzy na skalę letnich przeziębień i poucza coby objawów zwodniczo podobnych nie mylić. Ech... najgorsze to jest dla mła to że kiedy ludzie naprawdę zapadali na chorobę, łącznie z najwłaściwszym covidem o przebiegu ciężkim, to poziom organizacji naszej służby zdrowia uniemożliwiał im w wielu wypadkach uzyskanie pomocy. Nogi z dupy za to zarządowi i okładać aż płascy będą!

   Usuń
  2. W istocie!Chaos,miszmasz i kakofonia.

   Usuń
  3. Cóś Ci zacytuję "Dane, na które powołuje się dr Ratkowska, dotyczą zaszczepionych i niezaszczepionych osób, u których wykryto zakażenie wariantem Delta koronawirusa SARS-CoV-2. U zakażonych doszło do zgonu niezależnie od tego, czy przyczyną hospitalizacji był koronawirus. Dane te obejmują wszystkie takie zdarzenia, do jakich doszło w wyznaczonym czasie od stwierdzenia zakażenia" - to Stowarzyszenie Demagog. Oni tak się nazwali co walczą z fake'ami. Mła ta nazwa bardzo rozbawiła. A tak nawiasem pisząc to mła to wyczytała na bradzo poprawnym politycznie portalu gdzie Ratkowska okazała się gościnią psychiatrką, co mła rozbawiło jeszcze bardziej.

   Usuń
 7. Przerwy na reklamy zacne! Ja tam nie ogarniam tej kuwety... U nas burza duszno i niefajnie. Koty w domu padły, śpią i nie mają sił

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje koty są całe w pretensjach bo mła wczoraj sie nie sprawdziła jako madka i zasnęła po naćpaniu. W nocy gromy ja obudzili i wszystkie koty odliczyła jako przytulone. Dziś rano było śniadanie z wkładka i dopieszczaniem, bez żadnego zmiłuj.

   Usuń
  2. Kocurrek ja z innej beczki - jak poeta po dniu pracy?

   Usuń
  3. Wczoraj po pracy obie stopy mnie bolały ale na wszelki te z ostroga moczylam w soli i potem sobie przykładałam lód wieczorem i dzisiaj od rana nic nie bolało. Muszę się do wkładek przyzwyczaić to na pewno. Ale czuję że ciężar rozkładają mi na całą stopę a nie na piętę. Jakoś tak wyprofilowała te wkladki, że środek pięty nie jest dociśnięty - bo tam jest wgłębienie
   Ale po 40 dniach zwolnienia to jednak się trzeba przywzyczaic na nowo do takiego łażenia tyle godzin. Jestem na małej hali sama więc jak nikogo nie ma to sobie na pięć minut usiądę odpocząć co godzinę albo 45 minut. Grunt, że rano wstaje i mogę normalnie chodzić. I jest różnica z tymi wkładkami dużo lżej się chodzi a nie to co wcześniej ale fakt że same buty są za ciężkie

   Usuń
  4. Dobrze że się nacisk na kości stopy inaczej rozkłada, to że buciory ciężkie to mniejsze zło. Na hali u Cię tak zawsze czy to jak przejściowa sprawa?

   Usuń
  5. Chyba tymczasowa bo na razie jakąś wymiana form trwa jakieś nowe jadą, jakieś nowe maszyny jadą...
   A dupek oszczędza. Ale obroty sobie udowadnia i można mu nasrać. No ale cóż. Grunt, że jestem z dala od cyrku na głównej hali. Co chwila czegoś nie ma. Dzisiaj kolega ze mną pakował to przecież więcej biegał coś tam w sprawach prac porządkowych niż pakował... Cyrk na kolkach

   Usuń
  6. Znaczy jak w fabryce kole mła, wyczekiwanie. ;-D

   Usuń
 8. Doznałam lekkich zaburzeń błędnika przy prasówce.
  Ale tak mię zastanowił rzeczony Burłakow. A czemuż on sobie nie wyczarterował samolotu z eliksirem do Monaco? Przywieźliby i podali sputnika na złotej tacy ze słowiańskim przykucem :) I cudnej urody pielęgniarką co by mu zapodała. Tam musi być drugie dno...I jeszcze zaginione zwłoki. Tajemnica ;)
  Przerwy na reklamy bardzo śmieszkowe, ale ogromnie o rzeczywistość zahaczające.
  Planujemy z mężem po upałach, koniec sierpnia/początek września wyjechać na dłuższy urlop. I nikt mi nie przeszkodzi, zaprawdę powiadam wam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam, że zasmarkani oboje jesteśmy z mężem. Pan w aptece powiedział, że teraz mnóstwo ludzi przeziębionych bo klima, bo wiatraczki, bo upały. Nie covidy, tylko normalnie. Mam nadzieję, że dziś lepiej się czujesz.

   Usuń
  2. Mła kiedy czytała o Burłakowie to oczom własnym nie wierzyła. Ja w ogóle nie wiem jak któś w ten powód wyjazdu do Moskwy faceta z listy 200 najbogatszych Rosjan jest w stanie uwierzyć. U mła zasmarkana Cio Mary, zarzeka się że nie delta ino klimatyzowane tramwaje. ;-D

   Usuń
 9. Kiedyś się mówiło katar, a teraz delta? Jest postęp. W słowotwórstwie z pewnością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry ze dopiero dziś mła odpowiada ale mła wczoraj była zajęta straszliwie a dziś była zajęta odpoczywaniem po wczorajszym zajęciu. Delta musowo straszyć bandzie bo kraje południa cóś zaczęły fikać w temacie turystycznym a my tu właśnie ten paszport przygotowalim. No i dziś nastąpiła uroczysta inauguracja paszportownictwa. Na razie jest dokładnie taki sam bordello jak ze czepionkami, znaczy Unia się stara. Lewa pięta mła swędzi a w niebiewskiej kuli taki dziwne refleksy widuje co jest niechybnym znakiem o że skład KE zmieni się radykalnie po najbliższych wyborach.;-D

   Usuń
 10. Z beczuszki zuupeełnie innej. Co sądzisz o żmijowcu czerwonym? W ramach uszczęśliwiania chwastopodobnymi Suchej-Żwirowej? Oraz o pszonaku? A nasionek cieciorki pstrej nie chciałabyś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żmijowca czerwonego chętnie bym przygarnęła, chwastopodobne mile widziane. Cieciorka była ale rady nie dała. Nie wiem dlaczego. Mła jutro będzie straszyć ogródek, dziś mła się nachodziła w ramach odpoczynku po wczorajszym zapracku ale za to jutro ma tylko ryneczek do oblecenia.

   Usuń